Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色
Price: HK$135.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 175 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2407170909509009 |
Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色
Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Esta hermosa vale la pena, no se enrreda y es comoda y facil de peinar, se ve muy natural
顏色: 彩色 | 3 photo(s)
Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It's awesome I love it gona order other colour's.
顏色: 彩色 | 3 photo(s)
Author: p***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色